درباره ما

ایران فارما تنها یک نمایشگاه نیست

نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) به‌ عنوان بزرگترین گردهمایی تخصصی دارویی ایران، توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو و با مشارکت گسترده شرکت‌های داروسازی داخلی و خارجی، انجمن‌ها و سندیکاها و سایر نهادهای مرتبط برگزار می‌شود. در هر دوره از برگزاری ایران فارما به‌ منظور توسعه مشارکت و همکاری‌های فناورانه در حوزه دارویی، انتقال ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعت داروسازی، شبکه‌سازی، ایجاد بازارهای صادراتی و ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های نوآورانه دارویی، رویدادها و بخش‌های جانبی متعددی همزمان با بخش نمایشگاهی برگزار می‌شود. سخنرانی‌ها و پنل‌های علمی و صنفی، نشست‌های دوجانبه و چندجانبه تجاری و اقتصادی، مجامع صنفی، مسابقات و چالش‌های تعاملی، نمایشگاه‌های کتاب و رسانه حوزه سلامت و تورهای دانشجویی از جمله این رویدادها هستند که با استقبال گسترده مخاطبان طی سالهای گذشته روبرو بوده است.

About Us-1About Us-2About Us-3

مشارکت‌کنندگان ایران فارما چه شرکت‌هایی هستند؟

نمایشگاه ایران‌ فارما به عنوان یک نمایشگاه بین‌المللی جامع و فراگیر در حوزه صنعت دارو، هر ساله میزبان شرکت‌های تولیدکننده دارو (محصول نهایی)، شرکت‌های تولیدکننده مواد اولیه دارویی، شرکت‌های توزیع کننده دارو، شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات و ماشین‌آلات دارویی، شرکت‌های خدمات چاپ و بسته‌بندی دارو، شرکت‌های تولیدکننده داروهای نوترکیب و شرکت‌های دانش‌بنیان، تولیدکنندگان داروهای گیاهی، مکمل‌های غذایی و رژیمی، مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داروسازی، انجمن‌ها، اهالی مطبوعات و نشریات حوزه دارویی بوده است. هفتمین دوره نمایشگاه ایران‌ فارما، فرصت مناسبی برای ارائه پتانسیل‌های موجود و توانمندی‌های کشور توسط متخصصین و صنعتگران در دنیای پویای صنعت دارو خواهد بود.

+۷۰۰
شرکت
+۳۵۰۰۰
بازدیدکننده
+۳۴
کشور
محورهای رویدادموضوعات مورد بحث در رویداد

صادرات دارو

توزیع دارو

اتاق تمیز

چاپ و بسته‌بندی

تجهیزات داروسازی

ماشین‌آلات

مواد اولیه

محصول نهایی

پژوهش و توسعه

نظراتآنچه فعالان صنعت می‌گویند
دکتر محمد عبده زاده
دکتر مرتضی خیرآبادی
دکتر مهدی پیرصالحی

دکتر محمد عبده زاده

رئیس هیئت مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران

نمایشگاه ایران فارما در این سال‌ها جایگاهی برای تجلی صنعت داروسازی کشور بوده است

دکتر مرتضی خیرآبادی

عضو هیئت مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران

مسیر ایران‌فارما توسعه امید و نگرش برای آینده صنعت داروسازی است و بخشی از توسعه صنایع دارویی کشور در این سال‌ها به دلیل تلاش‌های انجام شده در راستای برگزاری موفق ایران‌فارما بوده است.

دکتر مهدی پیرصالحی

عضو هیئت مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران

ایران‌فارما ویترینی برای دستاوردهای کل زنجیره دارو از تامین تا توزیع است.