سوالات متداول

مخاطبان نمایشگاه چه کسانی هستند؟
داروسازان، پزشکان، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف علوم پزشکی وعلوم زیستی، صاحبان سرمایه، مهندسی صنایع، شیمی و بیوتکنولوژی، اصحاب رسانه، سیاست‌گذاران و تصمیم سازان نظام سلامت، اعضای هیئت علمی دانشگاهی و عموم علاقه‌مندان به صنعت گسترده داروسازی مخاطبان ایران فارما هستند
عکس‌های نمایشگاه را چگونه می‌توانم مشاهده کنم؟
با مراجعه به بخش گالری تصاویر می توانید عکس ها و فیلم های ادوار مختلف نمایشگاه را مشاهده نمایید.
چه شرکت‌هایی در نمایشگاه مشارکت دارند؟
شما با مراجعه به بخش مشارکت‌کنندگان می توانید شرکت‌های حاضر در نمایشگاه را مشاهده کنید و با کلیک بر نام هر شرکت اطلاعات بیشتری شامل حوزه فعالیت، اطلاعات تماس و محل قرارگیری غرفه شرکت در نمایشگاه را مشاهده کنید.
چه رویدادهایی در نمایشگاه برقرار است؟
در مدت سه روز برگزاری نمایشگاه رویدادهای متنوعی برگزار می گردد؛ از این میان می توان به کارگاه‌های آموزشی و مهارت‌آموزی، نشست‌های سرمایه‌گذاری، نشست‌های تجاری با سفرا و کاردارن تجاری کشورهای مورد هدف صادراتی، رقابت‌های استارتاپی، تورها و مسابقات دانشجویی و ... نام برد.
آیا حضور و بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد است؟
ایران‌فارما یک رویداد علمی و تخصصی است و بازدید از آن برای همه فعالان صنعت داروسازی و علوم پزشکی و علاقه‌مندان سایر گروه‌ها امکان‌پذیر است. طبق روال کلیه نمایشگاه‌های تخصصی علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه باید اطلاعات خود را در سایت این رویداد ثبت نمایند.
نمایشگاه در چه ساعاتی دایر است؟
تمام برنامه ها، رویدادها و بخش های جانبی و عمومی نمایشگاه ایران فارما از ساعت 9 الی 18 روز 11 تا 13 مهرماه 1403 در مصلای امام خمینی (ره) دایر است.
ایران فارما در چه روزهایی و در کجا برگزار می شود؟
نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) 11 تا 13 مهرماه 1403 در مصلای تهران برگزار می‌شود.
چه گروه‌های کالایی در نمایشگاه حاضر هستند؟
در ایران فارما به عنوان جامع‌ترین و بزرگترین نمایشگاه صنعت داروسازی و صنایع وابسته، تمامی حلقه‌های زنجیر تولید، تامین و توزیع دارویی حضور خواهند داشت. شرکت‌های تولیدکننده دارو و محصولات نهایی، شرکت های مواد اولیه و حد واسط، شرکت‌های تولیدکننده مکمل‌های رژیمی و غذایی، شرکت‌های تولیدکننده داروهای گیاهی، تولیدکنندگان و تامین کنندگان تجهیزات و تاسیسات حمایتی و شرکت‌های تولیدکننده و تامین کننده ماشین‌آلات و تجهیزات، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بازرگانی دارویی و ... بخشی از این شرکت‌ها هستند