سوالات متداول

ایران فارما در چه روزهایی و در کجا برگزار می شود؟
هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) 5 تا 7 مهرماه در مصلای تهران برگزار می‌شود.
نمایشگاه در چه ساعاتی دایر است؟
تمام برنامه ها، رویدادها و بخش های جانبی و عمومی نمایشگاه ایران فارما از ساعت 9 الی 18 روز 5 الی 7 مهرماه 1402 در مصلای امام خمینی (ره) دایر است.
آیا حضور و بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد است؟
ایران‌فارما یک رویداد علمی و تخصصی است و بازدید از آن برای همه فعالان صنعت داروسازی و علوم پزشکی و علاقه‌مندان سایر گروه‌ها امکان‌پذیر است. طبق روال کلیه نمایشگاه‌های تخصصی علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه باید اطلاعات خود را در سایت این رویداد ثبت نمایند.
چه رویدادهایی در نمایشگاه برقرار است؟
در مدت سه روز برگزاری نمایشگاه رویدادهای متنوعی برگزار می گردد؛ از این میان می توان به کارگاه‌های آموزشی و مهارت‌آموزی، نشست‌های سرمایه‌گذاری، نشست‌های تجاری با سفرا و کاردارن تجاری کشورهای مورد هدف صادراتی، رقابت‌های استارتاپی، تورها و مسابقات دانشجویی و ... نام برد.
چه شرکت‌هایی در نمایشگاه مشارکت دارند؟
شما با مراجعه به بخش مشارکت‌کنندگان می توانید شرکت‌های حاضر در نمایشگاه را مشاهده کنید و با کلیک بر نام هر شرکت اطلاعات بیشتری شامل حوزه فعالیت، اطلاعات تماس و محل قرارگیری غرفه شرکت در نمایشگاه را مشاهده کنید.
عکس‌های نمایشگاه را چگونه می‌توانم مشاهده کنم؟
با مراجعه به بخش گالری تصاویر می توانید عکس ها و فیلم های ادوار مختلف نمایشگاه را مشاهده نمایید.
مخاطبان نمایشگاه چه کسانی هستند؟
داروسازان، پزشکان، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف علوم پزشکی وعلوم زیستی، صاحبان سرمایه، مهندسی صنایع، شیمی و بیوتکنولوژی، اصحاب رسانه، سیاست‌گذاران و تصمیم سازان نظام سلامت، اعضای هیئت علمی دانشگاهی و عموم علاقه‌مندان به صنعت گسترده داروسازی مخاطبان ایران فارما هستند